Context (7.x-3.10) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Book
hy: Գիրք

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
