Context (7.x-3.7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: context
ur: سیاق و سباق

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: Blocks
ur: بلاکس
