Contextual Administration (7.x-1.0-rc5) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Picture
ne: तस्विर

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Upload picture
ne: फोटो अपलोड गर्नुहोस्

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: Delete picture
ne: तस्वीरलाई हटाउनुहोस

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड
