Contextual Administration (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
hy: Ձեր ստորագրությունը կլինի հրապարակային ցուցադրված ձեր մեկնաբանությունների վերջում

en: Notify user of new account
hy: Տեղեկացնել օգտատիրոջը  նոր հաշվի մասին

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Ձեր ներկայիս գաղտնաբառը փոխելու համար, մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտում էլ։

en: Provide a password for the new account in both fields.
hy: Երկու դաշտում էլ մուտքագրեք նոր հաշվի գաղտնաբառը։

en: Delete picture
hy: Ջնջել նկարը

en: Check this box to delete your current picture.
hy: Սեղմեք այս վանդակը ընթացիկ նկարը ջնջելու համար

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը
