Contextual Administration (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Depth
lt: Gylis

en: One
lt: Vienas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: General
lt: Bendras

en: Defaults
lt: Numatyta

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lt: Jūsų parašas bus viešai rodomas po jūsų komentarais.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Context
lt: Kontekstas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą nuotrauką.

en: In code
lt: Kode

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
lt: Įveskite dabartinį slaptažodį jei norite keisti %mail ar %pass. !request_new.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
lt: Jūsų virtualus veidas. Paveikslėliai didesni kaip @dimensions pikseliu bus sumažinti.
