Contextual Administration (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Depth
az: Dərinlik

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Picture
az: Şəkil

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Signature
az: İmza

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Context
az: Kontekst

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Notify user of new account
az: İstifadəçini yeni hesab haqqında xəbərdar edin

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.

en: Provide a password for the new account in both fields.
az: Hər iki sahədə yeni hesab üçün parol daxil edin.

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Limited
az: Məhduddur

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
