Context.IO (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
