Context.IO (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Additional options
ru: Дополнительные опции

en: Replacement
ru: Замена

en: Folder
ru: Папка

en: Key
ru: Ключ

en: Source
ru: Источник

en: Installed
ru: Установлено

en: Offset
ru: Пропустить

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Flags
ru: Флаги

en: Filter settings
ru: Параметры фильтров

en: Import type
ru: Формат импорта

en: Secret
ru: Секрет
