Context.IO (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et

en: - Select -
az: - Seçin -
