Context.IO (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Subject
fr: Objet

en: Cancel
fr: Annuler

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Additional options
fr: Options additionnelles

en: Replacement
fr: Remplacement

en: Folder
fr: Répertoire

en: Key
fr: Clef

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Installed
fr: Installé

en: Filter options
fr: Options de filtre

en: Offset
fr: Décalage

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Filter settings
fr: Paramètres de filtrage

en: Import type
fr: Type d'import
