Context.IO (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Source
ro: Sursă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Installed
ro: Instalat

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Filter settings
ro: Setări filtru
