Context.IO (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: here
ar: هنا

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Key
ar: المفتاح

en: Source
ar: المصدر

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Installed
ar: مثبت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Filter settings
ar: إعدادات المرشح
