Context.IO (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: here
lt: čia

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Folder
lt: Katalogas

en: Key
lt: Raktas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai
