Context.IO (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم
