Context.IO (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Id
fa: شناسه

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Folder
fa: پوشه

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Source
fa: منبع

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Installed
fa: نصب شده

en: Offset
fa: جابجایی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر
