Context.IO (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Pattern
he: פורמט

en: Folder
he: תיקיה

en: Key
he: מפתח

en: Installed
he: מותקן

en: Offset
he: היסט

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: Flags
he: נעיצה לרשימות
