Context.IO (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Id
nl: ID

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Pattern
nl: Patroon

en: Folder
nl: Map

en: Key
nl: Sleutel

en: Source
nl: Bron

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Filter options
nl: Opties filteren

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Secret
nl: Geheim
