Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Invalid input
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག
