Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: list
ar: لائحة

en: disabled
ar: معطَّل

en: Views
ar: الرؤى

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: numeric
ar: رقمي

en: Invalid input
ar: معلومة مدخلة غير صالحة
