Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: list
de: Liste

en: disabled
de: deaktiviert

en: Views
de: Ansichten

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Uncategorized
de: Nicht kategorisiert

en: string
de: Zeichenkette

en: numeric
de: numerisch

en: Invalid input
de: Ungültige Eingabe
