Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: list
hi: सूची

en: disabled
hi: अक्षम

en: Views
hi: द्रश्य

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत

en: string
hi: शृंखला
