Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Uncategorized
kn: ಅವರ್ಗೀಕೃತ

en: string
kn: ವಾಕ್ಯ
