Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: list
ro: listă

en: disabled
ro: dezactivat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Uncategorized
ro: Necategorisit

en: string
ro: şir

en: Invalid input
ro: Intrare nevalidă
