Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: list
fi: luettelo

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Uncategorized
fi: Katogorisoimattomat

en: string
fi: merkkijono

en: Invalid input
fi: Kielletty syöte
