Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: list
id: daftar

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Views
id: View

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Uncategorized
id: Tidak dikategorikan

en: Invalid input
id: Masukan tidak valid
