Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: list
uk: список

en: disabled
uk: вимкнено

en: Views
uk: Види

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: string
uk: рядок

en: numeric
uk: числовий

en: Invalid input
uk: Хибне введення
