Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: list
es: lista

en: disabled
es: desactivado

en: Views
es: Vistas

en: Exclude
es: Excluir

en: Uncategorized
es: Sin categorizar

en: string
es: cadena

en: numeric
es: numérico

en: Invalid input
es: Entrada no válida
