Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: list
is: listi

en: disabled
is: óvirkt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Uncategorized
is: Óflokkað

en: Invalid input
is: Ógildur innsláttur
