Views Contextual Range Filter (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: list
ru: список

en: disabled
ru: отключено

en: Views
ru: Представление

en: Exclude
ru: Исключить

en: Uncategorized
ru: Без категории

en: string
ru: строка

en: numeric
ru: Цифровой

en: Invalid input
ru: Ошибочный ввод
