Views Contextual Range Filter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: list
da: liste

en: disabled
da: deaktiveret

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Uncategorized
da: Ikke kategoriseret

en: string
da: tekststreng

en: numeric
da: numerisk

en: Invalid input
da: Ugyldigt input
