Views Contextual Range Filter (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: list
gl: lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Views
gl: Vistas

en: Exclude
gl: Excluír

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Invalid input
gl: Entrada non válida
