Views Contextual Range Filter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: list
ja: リスト

en: disabled
ja: 無効

en: Views
ja: ビュー

en: Exclude
ja: 除外

en: Uncategorized
ja: カテゴリーなし

en: string
ja: 文字列

en: numeric
ja: 数値

en: Invalid input
ja: 不正な入力
