Views Contextual Range Filter (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: list
el: λίστα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: string
el: συμβολοσειρά

en: numeric
el: αριθμητικά
