Views Contextual Range Filter (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: list
oc: lista

en: disabled
oc: desactivat

en: Views
oc: Vistas

en: Exclude
oc: Exclure

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat

en: Invalid input
oc: Sasida invalida
