Views Contextual Range Filter (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: list
pt: lista

en: disabled
pt: desativado

en: Exclude
pt: Excluir

en: Uncategorized
pt: Sem categoria

en: string
pt: expressão

en: numeric
pt: numérico

en: Invalid input
pt: Entrada inválida
