Views Contextual Range Filter (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: list
bs: lista

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Exclude
bs: Isključi

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije

en: date
bs: datum

en: Invalid input
bs: Nepravilan unos
