Views Contextual Range Filter (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: list
hu: lista

en: disabled
hu: tiltott

en: Views
hu: Nézetek

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: date
hu: dátum

en: string
hu: karaktersorozat

en: numeric
hu: numerikus

en: Invalid input
hu: Érvénytelen bemenet
