Views Contextual Range Filter (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: date
lt: data

en: string
lt: eilutė
