Views Contextual Range Filter (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: list
nl: lijst

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Views
nl: Overzichten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: date
nl: datum

en: string
nl: tekenreeks

en: numeric
nl: numeriek

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer
