Views Contextual Range Filter (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: list
ta: பட்டியல்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Uncategorized
ta: பகுக்கப்படாதது

en: date
ta: நாள்

en: string
ta: சரம்
