Views Contextual Range Filter (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: list
fa: فهرست

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Views
fa: نماها

en: Exclude
fa: استثنا

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: date
fa: تاریخ

en: numeric
fa: عددی

en: Invalid input
fa: ورودی نامعتبر
