Views Contextual Range Filter (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: list
lv: saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Views
lv: Skati

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: date
lv: datums

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība
