Views Contextual Range Filter (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: list
pl: lista

en: disabled
pl: wyłączone

en: Views
pl: Widoki

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: date
pl: data

en: string
pl: ciąg tekstowy

en: numeric
pl: numeryczny

en: Invalid input
pl: Nieprawidłowe dane wejściowe
