Views Contextual Range Filter (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: list
th: รายการ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Views
th: ดู

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Uncategorized
th: ไร้หมวดหมู่

en: date
th: วันที่
