Views Contextual Range Filter (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: list
sk: zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: date
sk: dátum

en: string
sk: reťazec

en: numeric
sk: číselné

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup
