Views Contextual Range Filter (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: list
sv: lista

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Views
sv: Vyer

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Uncategorized
sv: Ej kategoriserad

en: date
sv: datum

en: string
sv: sträng

en: numeric
sv: numerisk

en: Invalid input
sv: Ogiltig inmatning
