Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: list
cs: seznam

en: disabled
cs: vypnuto

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: date
cs: datum

en: numeric
cs: číselné

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup
