Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: list
cy: rhestr

en: disabled
cy: analluog

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Uncategorized
cy: Heb ei gategoreiddio

en: date
cy: dyddiad

en: Invalid input
cy: Mewnbwn annilys
