Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: list
et: nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Views
et: Vaated

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: date
et: kuupäev

en: string
et: sõne

en: numeric
et: numbriline

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend
