Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: list
hr: lista

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Exclude
hr: Isključi

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: date
hr: datum
